Dostali jste se mimo hlavní oblast stránek veraartportret.cz.

Kliknutím na následující odkaz budete přesměrování na požadovanou stránku v plné verzi.

Ceník

Fotografování 2000 Kč
CD 500 Kč
Fotografie a fotoprodukty cena dle produktu
Grafická úprava 200 Kč
Vizážistka 500 Kč

Ceník je platný od 1. 1. 2014

Ceník otografování

FOCENÍ+Cd+ASISTENCE 2800kČ ( 2000+500+300)

Cena za naši práci, naše tvůrčí řešení v balíčku se šesti různými variacemi - motivy. Fotografuje se 60-100 a více pracovních fotozáběrů. Všechny jsou pro vás přístupné ihned dvě hodiny po nafocení, stejný den v ZÁKAZNICKÉ SEKCI Střídáme 6 různých motivů neboli témat (aranžované záběry možnofotit společně na jeden set s rodinnými portréty atd). Můžete např. tedy zvolit a nakombinovat jednoduchý portrét, naše stylové aranžmá, detail obličeje miminka, rodinný portrét, portrét s domácím mazlíčkem, akt, profesní portrét nebo všechno dohromady. Set přizpůsobíme vašemu stylu a přání.

Možno je také přiobjednat fotografování dalších motivů, každý za 200 Kč.

Foto objednáváte a hradíte sami již od 7,50 Kč v ZÁKAZNICKÉ SEKCI. Již několik hodin po focení nahrajeme všechny nafotografované záběry, ze kterých si vybíráte libovolné množství fotografií k tisku ve špičkovém partnerském fotolabu, rozesíláte internetové pohlednice a objednáváte celou řadu našich produktů. Foto vyzvedáváte osobně v labu – Foshfoto, Solniční 7 (vedle OD Wágner), či je vám zasláno labem na dobírku. Naše vlastní produkty jako plátna a obrazy vyzvedáváte přímo ve studiu BabyPhoto.

Dárkový šek

Dárkový šek ke stažení. Zaplatíte později ve studiu.

Fotografie a fotoprodukty

Fotografie

Fotografie Babyphoto Brno

Zpracování a distribuci fotografií zajišťuje špičková partnerská fotolaboratoř Foshfoto.cz, tel. 775 666 616.
Ceník platí pro barevné foto, pro hnědou a čb fotografii připočítejte 3 Kč za kus k ceně barevné fotografie.

10x15 – 7,50 Kč        
13x18 – 15 Kč
15x21 – 25 Kč
21x30 – 70 Kč
25x30 – 85 Kč
30x45 – 135 Kč

Plakát

40x60 – 300 Kč
50x70 – 500 Kč
60x90 – 600 Kč

Fotokalendář 2012

Fotokalendář Babyphoto Brno

Fotokalendář je náš nejžádanější vánoční dárek, sami si ho také zhotovujeme každý rok pro naše rodiny, vždy s velkým úspěchem. Máme letos dva krásné designy fotokalendářů, šedý a hnědý – k vidění ve ve studiu.
Fotokalendáře Babyphoto nelze objednat samostatně, pouze po nafocení fotosetu.
6listý + titulka – 750 Kč
12listý+ titulka – 1100 Kč

 

Plátno

Plátno Babyphoto Brno

Náš nejhýčkanější fotoprodukt. Každé plátno pečlivě připravujeme a řešíme individuálně. Přípravu, zpracování a distribuci zajišťuje spolu s BabyPhoto Monika (Protvujstyl.cz).

50x70 – 1900 Kč

Každou fotografii si můžete nechat převést do podoby krásného fotoplátna. Jde o zvětšenou fotografii přenesenou na plátno, které je ručně vypnuté na kvalitním dřevěném rámu, fotografie působí plasticky, struktura plátna a vysoce kvalitní tisk spolu s uměleckou retuší umocňují výsledný dojem. Materiálem je pravé plátno napnuté na vnitřním dřevěném rámu s uměleckými zásahy a retušemi,  „časopisecké úpravy"" snímku jako jemná retuš vrásek, skvrn a pih, vypnutí/projasnění pleti, tonální úprava snímku nebo pouze části, kolorování a další grafické efekty, plátno je světlostálé 75–100 let s kvalitními přechody a polotóny, neleskne se... Je třeba si uvědomit, že vytištěné obličeje jsou v minimálně životní velikosti a každá vráska či pupínek jsou velmi viditelné, oko diváka se na ně soustředí a vnímá pak zejména nedostatky...
POZOR – levná plátna na trhu na jsou tištěná technologií bilboardů na nekvalitní imitaci plátna bez jakékoliv nebo minimální úpravy snímku, výsledný obraz je plochý, bez pozvolných přechodů a leskne se.
Čisté provedení bez rušivého rámu je vhodné téměř do každého interiéru. Luxusní produkt.
Doporučujeme upravené barevné nebo hnědé provedení. Není vhodné pro černobílé zpracování.

Obraz

Obraz Babyphoto Brno

Obraz z naší tvůrčí dílny, čisté krásné moderní provedení. Exkluzivně jen v BabyPhoto.

40x60 –  1200 Kč
50x70 –  1400 Kč

Vysoce kvalitní graficky  „vylepšená" fotografie nalepená na desce a díky vnitřnímu dřevěném rámu plastická.
Umělecké zásahy a retuše, „časopisecké úpravy" snímku jako jemná retuš vrásek, skvrn a pih, vypnutí/projasnění pleti a tonální úprava snímku je zahrnuta do výsledné ceny stejně jako kolorování, grafický rám a další grafické efekty dle domluvy.
Moderní čisté provedení. Jedinečný fotoprodukt – kvalitní ruční výrobu kostry obrazu exkluzivně pro BabyPhoto zajišťuje partnerská dílna.
Doporučujeme obzvláště pro černobílé portréty a sépii.

Foto do peněženky

Foto do peněženky Babyphoto Brno

Zpracování a distribuci fotografií zajišťuje partnerská fotolaboratoř Foshfoto.cz, tel. 775 666 616.
9x13 –  25 Kč

 

Grafické úpravy

200 Kč za každou úpravu snímku a každá 6. úprava zdarma. Úpravy považujeme za nutnost.

Babyphoto, beautyfoto, portrét Babyphoto, beautyfoto, portrét Babyphoto, aranžovaná dětská fotografie, foto dětí
Babyphoto, aranžovaná dětská fotografie, foto dětí, foto v těhotenství Babyphoto, aranžovaná dětská fotografie, foto dětí Babyphoto, aranžovaná dětská fotografie, foto dětí
Babyphoto, aranžovaná dětská fotografie, foto dětí Babyphoto, foto dětí, plavčík  
Babyphoto, beautyfoto, portrét Babyphoto, foto dětí Aranžovaná dětská fotografie Foto miminka - Babyphoto Beautyfoto - Babyphoto Rodinné foto - Babyphoto

Vizážistka a styling

Babyphoto, beauty foto, portrét

Vizážistka s asistenční servisem 500 Kč (v případě půleného setu 2 osoby za 600 Kč).
Zrelaxujte a užijte si profesionální fotomakeup a asistenci po celou dobu focení... Chcete být na fotografiích ještě krásnější? Ráda se dozvíte něco nového o líčení? Dáte si kávu? Uvítáte pomoc s děťátkem? Jsme tu pro Vás... Do studia přicházíte hodinu před fototermínem. Doporučujeme pro foto v těhotenství a beautyphoto. Fotomakeup se liší od denního líčení stejně tak, jako se liší lidské oko a fotoaparát, pokud nejste speciálně školeni, nejste schopni ho udělat sami a rovněž nenalíčená pleť vypadá lidským okem jinak než pohledem fotoaparátu (podstatně hůře). Vizážistka vám také osobně zavolá a podrobně vás připraví na focení svými radami a tipy.
Styling – změna IMAGE před fotografováním (od 2000 Kč ).
Chcete vypadat na svých fotografiích dokonale? Poradíme vám s výběrem vašeho oblečení a nastíníme možnosti vašeho nového IMAGE. Stylistka Gabriella vás navštíví u vás doma a probere s vámi šatník, vybere vhodné oblečení od civilu až po EXTRAVAGANCI a doprovodí vás do studia, kde se o vás dále postará vizážistka Martina (líčení 500 Kč). Poradenství je možno po dohodě se stylistkou individuálně rozšířit dle vašeho přání.