Dostali jste se mimo hlavní oblast stránek veraartportret.cz.

Kliknutím na následující odkaz budete přesměrování na požadovanou stránku v plné verzi.

Služby - Babyphoto - fotky miminek

Značka BabyPhoto (také Babyfoto) je postavena na výtvarném talentu autorky a její nápaditě pojaté motivy jsou známy i z komerčních kalendářů Babies, vydávaných u nás i v zahraničí.. Všechny zkušenosti i talent autorky se promítne do obdivných pohledů na vaše fotografie. Patnáct let zkušeností spolu s láskou focení a dětem jsou zárukou uchování i vašich krásných  vzpomínek :)

Věra Zlevorová a její aranžovaná fotografie miminek, známý tvůrčí styl uznávané české dětské fotografky. Miminka a batolata v kufru, v obálce, dítě jako kominíček či kuchtík v hrnci, pirát a řada dalších... Stejně tak jako poznáte originální foto Anne Geddes, poznáte originál BabyPhoto, které přineslo výtvarnou aranžovanou fotografii do vašich domovů a postavilo již před rokem 2000 první základní kameny moderní české dětské ateliérové aranžované fotografie s rekvizitami a kostýmy.

Byla by velká škoda neuchovat si všechnu tu něžnost, krásu a křehkost vašich právě narozených miminek na fotografiích. Fotky novorozenců, miminek a dětí vás potěší nejen v době focení, ale i za mnoho let. Věra Zlevorová, známá fotografka nejen v Brně a okolí, ale v celé republice a okolních státech, má s focením dětí velké zkušenosti. Ve fotoateliéru Babyphoto se budete cítit jako v bavlnce.

Kdy přijít s miminkem na focení poprvé

Nádherné fotky spících sladkých novorozenců pořídíme nejlépe během prvních čtrnácti dnů, to miminko klidně spinká a fotografování ani příprava na ně je z klidného spánku nevyruší. Focení miminek probíhá v klidu a pohodě v příjemném a bezpečném prostředí nového ateliéru Babyphoto. Fotky miminek vám i po letech připomenou neopakovatelné první chvíle s vaším pokladem, jen tu úžasnou vůni novorozence na fotografii zachytit neumíme…

Rozesmáté fotky miminek

Mezi čtvrtým a jedenáctým měsícem je vaše miminko roztomilý a rozesmátý človíček. Fotografka Věra Zlevorová umí vaše děti zaujmout i uklidnit, miminko se baví a hraje si, ateliér se stává příjemným hracím koutkem plným podnětů. Výtvarný talent fotografky vám zaručuje krásné fotografie miminek s bohatými rekvizitami i s jejich minimem.

Co miminko na focení potřebuje

Miminko na focení nepotřebuje mnoho, ateliér je vybavený pro vaše pohodlí. Poradíme si v každé situaci. Snad jen pro váš klid přibalte běžné potřeby jako náhradní pleny, podložky a deky na přikrytí. Pokud uznáte za vhodné, vezměte sladkou odměnu (úplatky) pro děti – láhev s mlékem, čaj, sladkosti (pro nejmenší třeba Sapsimplex). Rodičům postačí podkladový krycí krém a pudr, barevně sladěné oblečení, pevné nervy a dobrá nálada. Rekvizity ani kostýmky na aranžovanou fotografii nosit nemusíte, vše máme k dispozici ve studiu.