Dostali jste se mimo hlavní oblast stránek veraartportret.cz.

Kliknutím na následující odkaz budete přesměrování na požadovanou stránku v plné verzi.

Služby - Dětská fotografie

Dětská fotografie… foto dětí v pojetí Věry Zlevorové má obrysy a styl daný osobností autorky, moderní jednoduché pojetí, čistotu podání. Vy, děti, vaši mazlíčci, všichni… Rodina, fotoateliér, akce, hodně psychologie a improvizace.
Všechny děti rostou, na fotografiích ale zůstávají stále dětmi. Fotografie dětí jsou nejen krásná památka, ale také výborný dárek pro všechny příbuzné.

Děti si focení užijí

Fotografie dětí v našem fotoateliéru přinášejí radost již při svém vzniku. Děti se baví, hrají si, jsou spokojené a veselé. A to vše zachytíme na krásných dětských fotografiích. Vyberte si k návštěvě ateliéru Babyphoto čas, kdy jsou vaše děti odpočaté a aktivní, kdy mají náladu si hrát a focení je baví.

Více dětí, stejná cena dětské fotografie

Vícečetná rodina má stejné platební podmínky, je jedno, kolik máte dětí. To platí i pro dvojčátka, přestože náročnost fotopráce je větší a sezení trvá déle.

Jak vybrat motivy fotografie dětí

Rádi vyhovíme přání rodičů. Nejlepší způsob jak vybrat vhodný motiv, je navštívit fotogalerii dětské fotografie a udělat si představu o našich možnostech. Není nutné přijít s předem připraveným seznamem motivů (ale samozřejmě to vítáme) – ostatně je pro vás poměrně těžké odhadnout vhodnost a náročnost motivu právě pro vaše dítě v ten daný okamžik. Jsme plně přizpůsobeni rychlé improvizaci a operativní změně. Jsme tu pro vás a rádi vám vyjdeme vstříc.

Rekvizity a kostýmy dětské fotografie

V našem fotoateliéru Babyphoto máme vše nachystáme pro ty nejkrásnější fotografie dětí. Vlastní oblečení doneste pouze na rodinný portrét. Rekvizity ani kostýmky na aranžovanou dětskou fotografii nosit nemusíte, vše máme k dispozici ve studiu.