Dostali jste se mimo hlavní oblast stránek veraartportret.cz.

Kliknutím na následující odkaz budete přesměrování na požadovanou stránku v plné verzi.

Služby - Foto v těhotenství

Foto v těhotenství: Krása vašeho mateřství na fotografiích. Hra na pomezí portrétu a uměleckého aktu, perfektně vybavený fotoateliér, vizážistka, vůně líčidel, relax, vy a fotografka… hrajeme si… První polibek sestřičce v bříšku, hrdý nastávají otec – fotoobraz, který překoná čas.
Čekání na miminko vám asi připadá dlouhé, využijte tento čas, který se už nikdy nebude opakovat, a nechejte si ve fotostudiu Babyphoto vyfotit své těhotenství. Fotografie těhotných zachycují zázrak, naději a radost z očekávání.

Kdy je nejlepší čas na těhotenské fotky

Fotografie těhotných jsou krásné v celém těhotenství, pokud chcete přijít na foto těhotných jednou, doporučujeme počkat, až se bříško pěkně zakulatí. Od šestého měsíce je již  silueta bříška krásně vyrýsovaná. 

Těhotenství týden po týdnu

Krásnou památkou jsou časosběrné obrazy. Pak vám doporučujeme přijít třikrát, na počátku a na konci těhotenství a potom s novorozeným miminkem. Oblečení a pózy se opakují a vznikne tak cenná série obrazů.

Co potřebujete na fotografie těhotných

Volte oblečení, které vám nezanechá otlaky na kůži, přineste si šaty, které kopírují vaši siluetu. Můžete mít s sebou i první hračku nachystanou pro očekávané miminko v bříšku.