Dostali jste se mimo hlavní oblast stránek veraartportret.cz.

Kliknutím na následující odkaz budete přesměrování na požadovanou stránku v plné verzi.

Služby - Budoir party - glamour

oblíbená  budour party, glamour, mělecký akt… často slýcháme: ,,To jsem opravdu já?“ Forma aktu balancuje na hranici portrétu a glamouru… Po dvacetileté praxi ve focení aktu je vše zábava. Scéna, aranž, světlo, kompozice a vy. Stačí se jen nechat vést, každá z vás je krásná. Darovaný zážitek, foto jako originální dárek pro radost vám nebo partnerovi. Vyhledání vaší přirozené krásy… kouzlíme s fotomakeupem… Jen vy a světlo. Milióny triků na skrytí drobných nedostatků… Hledání krásy vaší osobnosti.
Umělecké fotografie, které schovají nedostatky a vyzvednou půvabné a osobité, nemusí být určeny jen celebritám. Pro nás a náš tým jste hvězdou vy. Zajistíme vám profesionální fotomakeup, provedeme vás celým focením uměleckého aktu, beauty fota, glamour fotografie nebo umělecké fotografie.

Jak se připravit na umělecký akt?

Nechte doma ostych a starosti, při focení v ateliéru Babyphoto si užijete svou krásu. Stanete se modelkou, o kterou se budeme rády starat.

Co si přinést na focení budoir party?

Pro umělecký akt, beauty foto, glamour fotografie nebo umělecké fotografie si můžete přinést
různé oblečení, šperky i výraznou bižuterii, podvazky, krajkové prádlo, rukavbice, večerní šatyindividuálně rekvizity dle vašich koníčků a zájmů.