Věra Zlevorová

BabyPhoto.cz / Věra Zlevorová

Ceník mých služeb


Nejoblíbenější set 2500 Kč (+ 300 Kč asistence)

Přibližně 2 hodinové focení, možnost výběru z 6 různých motivů či scén. Za 2 hodiny vyfotíme 60-120 pracovních fotozáběrů, které obrdžíte ihned na DVD či na váš Flash Disk (v případě zakoupení flash disku + 100 Kč).

V ceně je navržené a realizované tvůrčí řešení, použití našich hand made rekvizit a kostýmů, styling, posing, korekce makeupu, káva. a také za hodinu po focení přijde na váš mail váš osobní eshop - klienstká sekce s na objednání krásných fotoproduktů a fotografii za labové ceny s vyhotovením do 5 dnů.

Na focení můžete přijít i napůl s kamarádkou či sestrou a focení si rozpůlit. v rámci takzvaného PŮLENÉHO SETU VE STEJNÉM ČASE NA FOCENÍ A ZAPLATÍTE KAŽDÁ JEN 1400 Kč.

Na vyžádání vizážistka (+800 Kč k focení) a vyhotovení více scén - motivů ( 200Kč každý další motiv) ukázka líčení zde

Vhodné pro rodiny s dětmi malými i teaneagry, newborn, těhotenství, glamour - umělecký akt , randefoto, exteriér, teane foto.

Klientská sekce - váš soukromý eshop se vším, co se nafotí,  ihned po focení  a možnost  objednání kvalitních  fotografií za cenu běžného fotolabu již od 7,50 kč a fotoproduktů je v ceně každého focení 

Exteriér 2500 kč ( možnost přiobjednat+ 1000kč visage s asistencí)


Focení venku v jedné lokaci s možnými variantami a změnou onlečení či kostýmu, pokud to počasí dovolí. Nebo kombinace focení ve studiu s výjezdem ven.

 Jinak platí vše jak u setu předchozího :)

 


Časovka (Od 1900 Kč + 1500 Kč každá další hodina)

Časově neomezené focení, kdy pro vás vyhradíme veškerý potřebný čas ke splnění vašich přání, první fotohodina za 1900Kč další po 1500Kč

Tato varianta je zejméně vhodná např pro tématické minisérie ( třeba vánioční balíček), zkrácené focení ( zvládneme až tři témata) focení u vás doma, profiportrét (stačí jedna hodina),  delší focení v exteriéru s přesunem....atd.


Set s úpravami (2500 Kč + 300 Kč + 1000 Kč grafické úpravy)

Nejoblíbenější set + 6 graficky upravených fotografií pro tisk v různých verzích, ty vám budou zaslány přes www.uschovna.cz a opět nahrána vaše osobní klietská produktová galerie na váš mail k objednání fotografií a krásných fotoproduktů.

Každou vámi vybranou fotografii upravujeme v minimálně třech různých verzích. Grafikou zde myslíme tvůrčí a základní technické grafické práce s fotografií jako doostření, otočení,optimální ořez , tonální úpravy, barevné ladění, citlivé retuše, obličeje a těla, kolorování, technický posun kvality záběru, úkony jsou většinou časově náročnější, složitější úprava často přesáhne půl hodinu pečlivé práce. Z našeho profesního pohledu je nutno upravit každý fotozáběr, záleží pouze na vašich finančních možnostech. U produktů jako plátna a obrazy, jsme grafické úpravy zařadili přímo do celkové ceny, považujeme je tam za nutnost.

Každá další úprava po 200Kč za úpravu.


Objednat focení

© 2018 BabyPhoto.cz | Zákaz kopírování jakéhkoliv obsahu bez souhlasu autorky.