Věra Zlevorová

BabyPhoto.cz / Věra Zlevorová

Nejčastější dotazy


Jak vypadá vaše studio, máme si donést rekvizity?

Naše studio si můžete prohlédnout zde. A rekvitit  je u nás spoustu, dokonce si je sami vyrábíme :) Můžeme fotit s nimi i bez nich :)


Co od nás potřebujete vědět o dětech přetím než je začneme fotit?

Rozhodně toto - specifika jejich povah např. nerad se obléká, nesnáší čepičky, je citlivý, je výrazná osobnost, nemá ráda manipulaci a omezení atd ... dále potřebujeme znát jejich dovednosti - leží, sedí, vstává, chodí atd... musíme znát také i jejich omezení např. je předčasně narozená, je hyperaktivní, je autista, byl často v nemocnici, má dysfunkci.... ..všechny tyto informace zohledňujeme při focení, děkujeme.


Jak staré děti a jaká témata fotíte?

Fotíme děti od čerstvě narozených miminek i starší děti, školáky i studenty, výtvarné aranžmá pro miminka a batolata a menší děti i jednoduché portréty starších dětí, teaneagerů a studentů, fotíme celé rodiny, akty pro ženy i profesní portrét, dokonce toto vše může být foceno i v rámci jednoho focení... Jednoduše dle potřeb a věku rodiny...


Jakým způsobem upravujete fotografie?

Po focení dostanete všechny fotografie na cd tak je nafotíme, fotografie jsou tisknutetelné, ale doporučujeme nejhezčí vybrat a zaslat nám ke grafickým úpravám .Příklady již upravených fotografií zde...


Co vzít sebou na focení?

Pro foto s dětmi prosíme mimo běžných potřeb jako náhradní pleny, podložky a deky na přikrytí vezměte sladkou odměnu (úplatky) pro děti. Pro nejmenší třeba něco sladkého do pusinky nějaké kapičky do pusinky na uklidnění, prosím nezapomeňte!! Např. Sapsimplex. dudlík, pokud užíváte, náhradní pleny, deku, podložku.

Co se týká oblečení, pouze doneste to na rodinný portrét. Doporučuji bílé nebo černé vršky, trička nebo košile, prosím vyvarujte se nápisů, potisků a log. Jednoduché oblečení , kde vyniknete vy, ne šaty. Barevná vzájemně sladěná verze je také vítána. Pro děti veselé barvy, romantické šatičky, tutu sukénky. Kostýmky na focení jsou ve studiu k dispozici.

Pro foto budoucí maminky neotlačenou kůži od prádla, jeansy bokovky, zajímavé a oblíbené šaty, foto z ultrazvuku, první hračku pro miminko v bříšku, partnera :)

Pro Beautyphoto a umělecký akt nebo budoirphoto různé oblečení, prádélko, šperky i výraznou bižuterii, individuálně rekvizity dle vašich koníčků a zájmů (třeba pro partnera z USA tričko s americkou vlajkou, pro vás čerstvě řezané květy či kolečkové brusle) Většinou se domluvíme osobně podrobněji , když si voláme.Vizážistka také posílá podrobné pokyny, jak ,,nakopnout ,, a připravit pleť a sebe, aby pokožka a vy vypadala svěže a zářivě...


Jak to u vás probíhá?

Zavoláte nebo nám napíšete objednávku. Objednáme vás dle našich vzájemných časových možností, někdy do druhého dne operativně za nemocné, někdy i měsíce dopředu a společně telefonicky domluvíme další podrobnosti focení, např zda je vhodná přítomnost asistence nebo vizážistky, co na sebe atd... Přijdete na termín a fotíme, motivy, cokoliv si přejete zpravidla 6-10 motivů či variací ( cena focení je od 2000 Kč), volba témat závisí na vkusu a potřebách rodin (kombinujeme jednoduché portréty i autorská aranžmá dle vašeho přání). Zaplatíte focení a Cd a odcházíte s Cd či DVD na kterém jsou všechny technicky dobré a ihned tisknutelné fotozáběry (stabilní cena 500 Kč). Díky letité praxi, oku a špičkově vyprofilovanému studiu na vašem Cd bude dobrých, tisknutelných a již vyselektovaných 50-120 (!!!) fotozáběrů v plné kvalitě i pro velký obraz.

Fotografie a produkty z nich hradíte a objednáváte sami přes internet, vše vám přijde na váš mail, který zadáte ve studiu.

Již za dvě hodiny po nafocení vám na váš mail přijde odkaz na vaši soukromou galerii (klienstkou sekci), kde jsou rovněž všechny fotografie, stejně jako na CD. Objednáváte fotografie ve špičkové kvalitě za labové ceny ( již od 7 Kč), grafické úpravy nejlepších záběrů a celou řadu exkluzivních produktů, kterým zaručujeme tu nejvyšší technickou kvalitu, prohlížíte, sdílíte a užíváte si fotografování podruhé. Fotografie si vyzvedáváte za již 3-5 dní sami v naší partnerské laboratoři Az foto v Brně nebo je laboratoř pošle k vám domů na dobírku. Náš cíl je za tu krátkou dobu, co děti udrží pozornost udělat co nejvíce krásných fotografií a naše filozofie je, že klient sám svobodně rozhoduje dále dle svých možností a potřeb a tom, co dále se všemi nafocenými fotografiemi :)) Samozřejmě, doporučujeme nejlepší záběry nechat graficky upravit.


Jak vypadá fotostudio?

Ateliér je umístěn v přední oddělené části rodinného domku. Maskérna, náš makeup room je umístěn ve zvláštní místnosti. Ve studiu je obrovské množství rekvizit a studio je samozřejmě přizpůsobeno v rámci možností dětem. Prosíme však rodiče, aby nenechali hrát děti s rekvizitami a sami s nimi také nemanipulovali, děkujeme za pochopení.. ( ..při dalším focení bychom pohozené věci už nenašli a o poškozených starožitnostech, které již nikde neseženeme ani nemluvě...)

V našem domku se mimo focení také v dalších částech bydlí. Domek jsem si designově navrhovala sama v norském stylu a doufám, že se vám u nás bude líbit..Vaše děti se mohou těšit na našeho cvičeného pejska Rexíka, které se moc rád s dětmi za pamlsek fotí a také můžete zahlédnout přes okno kocourka Mio, taky je to velký mazel..


Máme donést vlastní rekvizity a kostýmy?

Nemusíte,  vlastní oblečení doneste pouze na rodinný portrét.. Pokud ale chcete vyfotit něco svého, co máte rádi,  sem s tím a domluvíme se...Studio disponuje obrovským množstvím rekvizit a kostýmů :))


Kde berete rekvizity a kostýmy? Z internetu?

Ne, většina jsou hand made originály.. Zpracování a výroba jedné aranžované scénky trvá i několik týdnů i měsíců. Jsme výtvarníci, nejen fotografové. Pocházíme z rodiny výtvarníků , vlastníme výtvarnou dílnu a spolupracujeme s nadanými kolegy. Za tvorbou rekvizit a kostýmů stojí roky studia materiálů, střihů a postupů a mnoho mravenčí poctivé práce. Designerství je naším koníčkem.


Onemocní mi dítě, co mám dělat?

Potřebujeme nejlépe 3 dny předem vaši sms, že rušíte v danou hodinu a den váš fototermín, rádi vás, až budete zdraví objednáme znovu. Pokud večer zjistíte že vaše mimi je nemocné, ihned nám bez ohledu na pokročilou dobu napište. Pokud zrušíte fotografování dvě hodiny před termínem, velmi zkomplikujete náš časový harmonogram.


 

Objednat focení

© 2018 BabyPhoto.cz | Zákaz kopírování jakéhkoliv obsahu bez souhlasu autorky.